KONTAKTA OSS

HÀr hittar du kontaktinformation till alla vÄra kontor. Behöver du hjÀlp med nÄgot i din bostad ber vi dig göra en serviceanmÀlan  direkt hÀr pÄ hemsidan.

Behöver du
göra en serviceanmÀlan?

HÀr kan du enkelt göra en serviceanmÀlan eller logga in pÄ mina sidor för att hitta mer information om just ditt boende.

Vanliga frÄgor
och svar

Akuta
Ă€renden

Alternate Text

Hitta ditt kontor eller person

VÀlj ett av vÄra kontor hÀr:

VĂ€lkommen till huvudkontoret

Nivika Huvudkontor

Nivika Fastigheter AB
RingvÀgen 38
331 32 VĂ€rnamo

Kontakt

010-263 61 00

varnamo@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar pÄ Huvudkontoret

Cajsa Bergman

Ekonomi
Huvudkontor

010-263 61 67

cajsa.bergman@nivika.se

Camilla Johansson

Ekonomi
Huvudkontor

010-263 61 08

camilla@nivika.se

Emelie Regnell

Hållbarhetschef
Huvudkontor

010-263 61 71

emelie.regnell@nivika.se

Emelie Svensson

Fastighetsteknik
Huvudkontor

010-263 61 11

emelie.svensson@nivika.se

Emmie Nilsson

Projektledare
Huvudkontor

010-263 61 13

emmie@nivika.se

Hilma Spik

Kommunikatör
Huvudkontor

010-263 61 83

hilma.spik@nivika.se

Jan Abrahamsson

Inköps- och avtalsansvarig
Huvudkontor

010-263 61 22

janne@nivika.se

Jan Wernersson

Projektledare underhåll
Huvudkontor

010-263 61 66

jan.wernersson@nivika.se

Jeanette Sandqvist

Ekonomi
Huvudkontor

010-263 61 23

Jeanette@nivika.se

Jerry Johansson

Fastighetschef
Huvudkontor

010-263 61 24

Jerry@nivika.se

Jessica Rodin

Löneadministration
Huvudkontor

076-900 20 30

jessica.rodin@nivika.se

Joakim Dickér

Marknadsföring
Huvudkontor

010-263 61 85

Joakim@nivika.se

Jonas Wetterholm

Projektledare
Huvudkontor

010-263 61 27

Jonas@nivika.se

Julia Örbom

Transaktions- och finanscontroller
Huvudkontor

010-263 61 29

Julia.orbom@nivika.se

Jörgen Davidsson

Redovisningsansvarig
Huvudkontor

010-263 61 28

Jörgen@nivika.se

Kristina Karlsson

CFO / IR, vVD
Huvudkontor

010-263 61 32

Kristina@nivika.se

Lina Nilsson

Controller
Huvudkontor

010-263 61 33

Lina@nivika.se

Magnus Aronsson

Teknisk förvaltare
Huvudkontor

010-263 61 34

magnus@nivika.se

Marcus Johansson

IT
Huvudkontor

Martin Claesson

Affärsutveckling
Huvudkontor

0735-32 26 90

martin@racketcentrum.se

Mats Andersson

Projektledare
Huvudkontor

010-263 61 37

mats.andersson@nivika.se

Mats Nyström

Projektutvecklingschef
Huvudkontor

010-263 61 39

mats.nystrom@nivika.se

Niclas Bergman

VD
Huvudkontor

010-263 61 47

Niclas@nivika.se

Nina Quaade

Hyresadministration
Huvudkontor

010-263 61 76

nina.quaade@nivika.se

Nina Svensson

Administration/Reception
Huvudkontor

010-263 61 01

nina.svensson@nivika.se

Olle Jansson

Fastighetscontroller
Huvudkontor

010-263 61 77

olle.jansson@nivika.se

Rasmus Olsson

Uthyrningschef
Huvudkontor

010-263 61 52

Rasmus@nivika.se

Stina Gof

Utvecklingschef
Huvudkontor

010-263 61 84

stina.gof@nivika.se

Viktor Johansson

Ekonomichef
Huvudkontor

010-263 61 61

Viktor@nivika.se

VĂ€lkommen till Borås

Nivika BorÄs

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 05

boras@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Borås

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

VĂ€lkommen till Båstad

Nivika BĂ„stad

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 15 (Obs! nytt nummer)

bastad@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Båstad

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

Sarah Sandahl

Uthyrning bostäder
Båstad, Halmstad, Höganäs

010-263 61 53

sarah.sandahl@nivika.se

VĂ€lkommen till Eksjö

Nivika Eksjö

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 25

eksjo@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.  

Vi jobbar i Eksjö

Anders Norén

Fastighetstekniker
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

Ermin Grosic

Fastighetstekniker
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

ermin.grosic@nivika.se

Fredrik Söderberg

Fastighetstekniker
Eksjö, Vetlanda, Sävsjö

Julia Lekström

Fastighetsskötare
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

Magnus Bäckman

Förvaltningschef
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

010-263 61 72

magnus.backman@nivika.se

Mattias Jörnfjord

Teknisk förvaltare
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

VĂ€lkommen till Falkenberg

NIVIKA Falkenberg

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 35

falkenberg@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.

Vi jobbar i Falkenberg

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

VĂ€lkommen till Göteborg

Nivika Göteborg

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 30

goteborg@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Göteborg

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

VĂ€lkommen till Halmstad

Nivika  Halmstad

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 40

halmstad@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.  

Vi jobbar i Halmstad

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

Sarah Sandahl

Uthyrning bostäder
Båstad, Halmstad, Höganäs

010-263 61 53

sarah.sandahl@nivika.se

Tomas Wigh

Fastighetsskötare, Haverdal
Halmstad

VĂ€lkommen till Höganäs

Nivika HöganÀs

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 45

hoganas@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Höganäs

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

Sarah Sandahl

Uthyrning bostäder
Båstad, Halmstad, Höganäs

010-263 61 53

sarah.sandahl@nivika.se

VĂ€lkommen till Jönköping

Nivika Jönköping

Nivika Fastigheter AB
ÖsterĂ€ngsvĂ€gen 2A
554 63 Jönköping

Kontakt

010-263 61 10 (Obs! nytt nummer)

jonkoping@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.  

Vi jobbar i Jönköping

Adam Halvardsson

Fastighetstekniker
Jönköping

Benjamin Gesher

Förvaltare
Ulricehamn, Jönköping

010-263 61 06

benjamin@nivika.se

Elinor Gesher

Hyresadministration
Jönköping, Ulricehamn

010-263 61 69

elinor.gesher@nivika.se

Emer Chme

Fastighetsskötare, yttre
Jönköping

France Touma

Fastighetsskötare, yttre
Jönköping

Jimmy Hamerius Hultberg

Fastighetstekniker
Jönköping

Mats Bergendahl

Teknisk förvaltare
Jönköping

+4610-263 61 38

mats@nivika.se

Michallis Korniotis

Fastighetstekniker
Jönköping

Nicklas Geidenmark

Fastighetstekniker
Jönköping

Simon Nuay

Förvaltningschef
Jönköping

010-263 61 54

Simon@nivika.se

Staffan Antoniusson

Förvaltare
Jönköping

010-263 61 56

Staffan@nivika.se

Zakaria Farzat

Fastighetsskötare, yttre
Jönköping

VĂ€lkommen till Kalmar

Nivika Kalmar

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 55

kalmar@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Kalmar

Andreas Jakobsson

Teknisk förvaltare
Växjö, Kalmar

010-263 61 63

andreas.jakobsson@nivika.se

Anna Sjöberg

Förvaltningschef
Växjö, Kalmar

010-263 61 64

anna.sjoberg@nivika.se

Therese Jacobsson

Uthyrning bostäder
Växjö, Kalmar

010-263 61 81

therese.jacobsson@nivika.se

VĂ€lkommen till Laholm

Nivika Laholm

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 65

laholm@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Laholm

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

VĂ€lkommen till Nivika Bostadsutveckling AB

Nivika bostadsutveckling

Nivika Bostadsutveckling AB
RingvÀgen 38
331 32 VĂ€rnamo

Kontakt

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–17.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.  

Vi jobbar pÄ Nivika Bostadsutveckling AB

Mikael Fritzell

VD, Nivika Bostadsutveckling AB
Nivika Bostadsutveckling AB

070-672 22 33

mikael.fritzell@nivika.se

VĂ€lkommen till Nivika Byggsystem AB

Nivika Byggsystem AB

Nivika Byggsystem AB
SkÄpvÀgen 6
556 52 Jönköping

Kontakt

036-66 66 66

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 07.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.  

Vi jobbar pÄ Nivika Byggsystem AB

Lars-Erik Rieden

Inköpschef, Nivika Byggsystem AB
Nivika Byggsystem AB

Lars-erik.rieden@nivika.se

Mikael Almqvist

Projektledare, Nivika Byggsystem AB
Nivika Byggsystem AB

073-704 47 22

mikael.almqvist@nivika.se

Patrik Eklund

VD, Nivika Byggsystem AB
Nivika Byggsystem AB

076-161 58 00

patrik@husgruppen.se

Sanna Larsson

Projektledare, Nivika Byggsystem AB
Nivika Byggsystem AB

076-187 02 00

sanna.larsson@nivika.se

Simon Stern

Produktionschef, Nivika Byggsystem AB
Nivika Byggsystem AB

073-505 31 00

simon.stern@nivika.se

VĂ€lkommen till Nivika Mitt lager AB

Nivika Mitt LAGER AB

Nivika Mittlager AB
RingvÀgen 38
331 32 VĂ€rnamo

Kontakt

010-263 69 10

kundservice@mittlager.se

Information

Mitt Lager erbjuder flexibel och prisvÀrd förvaring för bÄde privatpersoner och företag.

LÀs mer pÄ mittlager.se

Vi jobbar pÄ Nivika Mitt lager AB

Ingela Isaksson

Verksamhetschef Mitt Lager Väst
Nivika Mitt lager AB

010-263 69 31

ingela@mittlager.nu

Nicklas Falk

Verksamhetschef Mitt Lager Öst
Nivika Mitt lager AB

010-263 61 41

Nicklas@mittlager.nu

VĂ€lkommen till Sävsjö

Nivika SÀvsjö

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 75

savsjo@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Sävsjö

Anders Norén

Fastighetstekniker
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

Ermin Grosic

Fastighetstekniker
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

ermin.grosic@nivika.se

Fredrik Söderberg

Fastighetstekniker
Eksjö, Vetlanda, Sävsjö

Julia Lekström

Fastighetsskötare
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

Magnus Bäckman

Förvaltningschef
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

010-263 61 72

magnus.backman@nivika.se

Mattias Jörnfjord

Teknisk förvaltare
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

VĂ€lkommen till Ulricehamn

Nivika Ulricehamn

Nivika Fastigheter AB

Kontakt

010-263 61 70 (Obs! nytt nummer)

ulricehamn@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Ulricehamn

Benjamin Gesher

Förvaltare
Ulricehamn, Jönköping

010-263 61 06

benjamin@nivika.se

Elinor Gesher

Hyresadministration
Jönköping, Ulricehamn

010-263 61 69

elinor.gesher@nivika.se

Samer Akkad

Fastighetsskötare
Ulricehamn

VĂ€lkommen till Varberg

Nivika Varberg

Nivika Fastigheter AB
Birger Svenssons vÀg 32 A
432 40 Varberg

Kontakt

010-263 61 80

varberg@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00.

Vi jobbar i Varberg

Andreas Källström

Förvaltningschef
Båstad, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Borås, Varberg, Falkenberg

010-263 61 04

andreas.kallstrom@nivika.se

Christoffer Lindgren

Förvaltare
Varberg, Borås, Falkenberg, Göteborg, Halmstad, Helsingborg, Höganäs, Laholm, Båstad

010-263 61 68

christoffer.lindgren@nivika.se

VĂ€lkommen till Vetlanda

Nivika Vetlanda

Nivika Fastigheter AB
Stortorget 1 B
574 32 Vetlanda

Kontakt

010-263 61 90

vetlanda@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Vetlanda

Anders Norén

Fastighetstekniker
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

Ermin Grosic

Fastighetstekniker
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

ermin.grosic@nivika.se

Fredrik Söderberg

Fastighetstekniker
Eksjö, Vetlanda, Sävsjö

Julia Lekström

Fastighetsskötare
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

Magnus Bäckman

Förvaltningschef
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

010-263 61 72

magnus.backman@nivika.se

Mattias Jörnfjord

Teknisk förvaltare
Vetlanda, Sävsjö, Eksjö

VĂ€lkommen till Värnamo

Nivika VĂ€rnamo

Nivika Fastigheter AB
RingvÀgen 38
331 32 VĂ€rnamo

Kontakt

010-263 61 00

varnamo@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Värnamo

Anders Johansson

Fastighetsteknik
Värnamo

010-263 61 02

anders.johansson@nivika.se

Jan Svensson

Fastighetsskötare
Värnamo

Kent Liljegren

Förvaltningschef Värnamo
Värnamo

010-263 61 31

Kent@nivika.se

Mats Stigsson

Fastighetsskötare
Värnamo

Monika Freij

Uthyrning kommersiellt
Värnamo

010-263 61 74

monika.freij@nivika.se

Peter Johansson

Fastighetstekniker
Värnamo

Stefan Wrethstig

Fastighetstekniker
Värnamo

Therese Gyllensten

Uthyrning bostäder
Värnamo

010-263 61 58

Therese@nivika.se

VĂ€lkommen till Växjö

NIVIKA VÀxjö

Nivika Fastigheter AB
Smedjegatan 30
352 46 VÀxjö

Kontakt

010-263 61 20

vaxjo@nivika.se

Öppettider

VĂ„r vĂ€xel Ă€r öppen vardagar frĂ„n kl. 08.00–16.00 med stĂ€ngt för lunch mellan kl.12.00-13.00. 

Vi jobbar i Växjö

Andreas Jakobsson

Teknisk förvaltare
Växjö, Kalmar

010-263 61 63

andreas.jakobsson@nivika.se

Anna Sjöberg

Förvaltningschef
Växjö, Kalmar

010-263 61 64

anna.sjoberg@nivika.se

Birgitta Svantesson

Fastighetsskötare
Växjö

Pelle Svantesson

Projektledning / Fastighetsdrift
Växjö

Stellan Petersson

Kommersiell förvaltare
Växjö

010-263 61 79

stellan.petersson@nivika.se

Therese Jacobsson

Uthyrning bostäder
Växjö, Kalmar

010-263 61 81

therese.jacobsson@nivika.se

Tommy Åkesson

Fastighetstekniker
Växjö

Har du någon fråga eller fundering?

Nedan har vi har sammanställt några av de vanligaste frågorna vi får och besvarat dem, allt för att göra det enkelt för dig att hitta den information som du söker. Om du ändå inte hittar svaret på din fråga – tveka inte att kontakta oss så hjälper vi dig.

Vanliga frÄgor och svar

HÀr kan du lÀsa svaren pÄ nÄgra av de vanligaste frÄgorna vi fÄr.

Hyresavierna skickas ut per mail. Eftersom det Àr ett automatiskt utskick via vÄrat ekonomisystem finns risken att den kan hamnat i din skrÀppost. Du kan ocksÄ hitta dina hyresavier pÄ Mina sidor under menyvalet Mina sidor / Betalningar.

Hittar du inte din hyresavi mina sidor, eller in din mail senast den 20:e i mÄnaden Àr du vÀlkommen att kontakta oss.

LÀgenhetsnycklar som tappas bort innebÀr en sÀkerhetsrisk för oss alla och Àven för framtida hyresgÀster i din lÀgenhet. DÀrför mÄste vi som fastighetsÀgare alltid förvissa oss om att samtliga nycklar ÄterlÀmnas vid en lÀgenhetsuppsÀgning, och vid avsaknad av nycklar mÄste ny/nya lÄskolvar monteras. Vi debiterar dÄ kostnader för att byta lÄscylinder och tillverka nya nycklar. 

Du mÄste ALLTID anmÀla en borttappad nyckel.

Om du skulle hitta nĂ„got fel eller har nĂ„gonting att anmĂ€rka pĂ„ i ditt boende sĂ„ Ă€r du vĂ€lkommen att göra en serviceanmĂ€lan. För snabbast hantering utav ditt serviceĂ€rende görs den lĂ€ttast pĂ„ vĂ„r hemsida via vĂ„rt onlineformulĂ€r pĂ„ mina sidor. För akuta Ă€renden sĂ„ ringer du oss - du hittar rĂ€tt kontaktuppgifter detta högst upp pĂ„ menyn under knappen ”ServiceanmĂ€lan”.

 

Första vardagen i den mÄnad som ditt kontrakt börjar att gÀlla. Vid undantag blir du kontaktad utav oss.

VÄra bostadsprojekt som vi hÄller pÄ och bygger eller planerar att bygga presenteras pÄ vÄr projektsida. DÀr kan du hitta vad som Àr pÄ gÄng och anmÀla intresse för en bostad pÄ just det projektet. Vi försöker uppdatera vÄra projektsidor löpande vartefter projekten fortskrider och till dem som anmÀler intresse för en bostad erbjuder vi naturligtvis en förtur att fÄ vÀlja en lÀgenhet som passar via en lÀgenhetsvÀljare online eller dylikt.

Sök bland fler frÄgor och svar
Example image